ΑΚΡΙΤΙΔΕΙΑ 2018-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Αποτελέσματα 22a «Ακριτίδεια 2019»Αιτωλοκαρνανία-Θεσσαλονίκη 2-0 Θεσσαλονίκη Κοζάνη 3-0 Θήβα-Θεσσαλονίκη 1-1.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΛΑΡΙΣΑ 2019........ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΖΑΝΗ 2020

Τρίτη 2 Ιουνίου 2015

Ημαθία-θεσσαλονίκη  2-1
Στον επαναληπτικό αγώνα που έγινε στο Παλαιοχώρι Αλεξάνδρειας η ομάδα της Βέροιας πήρε τη νίκη στο β΄ημίχρονο απέναντι στην ομάδα των δασκάλων της Θεσσαλονίκης.Το πρώτο ημίχρονο είχε αρκετές χαμένες ευκαιρίες κυρίως από τους φιλοξενούμενους αλλά καμία ομάδα δεν σκόραρε.Στην επανάληψη οι πολλές αλλαγές των γηπεδούχων άλλαξαν τη ροή του αγώνα και ήταν πιο παραγωγικοί.Τελικό σκορ 2-1.Έγινε ένας όμορφος και σε αθλητικά πλαίσια αγώνας ανάμεσα σε συναδέλφους δασκάλους που γνωρίζονται χρόνια.Η αναμέτρηση έγινε στα πλαίσια της προετοιμασίας των 2 ομάδων για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εκπαιδευτικών που θα γίνει σε λίγες μέρες (28 Ιουνίου-1 Ιουλίου) στην υπέροχη και φιλόξενη πόλη της Ξάνθης.
Οι προπονήσεις συνεχίζονται.Την Παρασκευή 5 Ιουνίου 2015 στις 19.00 στα γήπεδα του Μάττα σας περιμένουμε όλους.Ανακαλούνται όλες οι άδειες.
                                     Πολλές οι ελλείψεις της ομάδας(11 όλοι και όλοι χωρίς αλλαγές)...
                    αλλά έτρεξαν πολλά μέτρα και κάλυψαν με τον καλύτερο τρόπο τις απουσίες.

Οι 2 ομάδες  με φόντο τις κερκίδες του Παλαιοχωρίου Αλεξανδρείας.
Η νέα στολή της ομάδας που θα κάνει την παρθενική της εμφάνιση στο Τουρνουά της Ξάνθης.